WYSZUKIWARKA | Busy i bilety na międzynarodowe i krajowe przewozy autokarowe dostępne online przez internet.

Niezależnie od tego gdzie planujesz podróż mam nadzieję, że dostępne na mojej stronie wyszukiwarki połączeń autokarowych ułatwią Ci wyszukanie odpowiedniego busa lub autokaru i zakup biletu. Za bilety autokarowe które można kupić na mojej stronie zapłacisz w wygodny sposób za pośrednictwem karty lub w formie przelewu bezpośrednio ze swojego banku w którym masz konto. Informacje o trasie podróży, godzinie odjazdu autokaru i planowanej godzinie przyjazdu do celu otrzymasz emailem po zakupie biletu autokarowego. Bilet autokarowy który kupisz przez internet także otrzymasz emailem. Jeżeli nie będzie możliwości wydrukowania biletu, nie martw się! Kierowca busa lub autokaru będzie miał informacje o tym, że dokonano zakupu biletu autokarowego.

Życzę miłej podróży
Filip

Najczęściej zadawane pytania o busy, przewozy i bilety autokarowe

- Jak otrzymam bilet na przejazd busem lub autokarem?
- Czy akceptujemy zniżki na zakup biletów autokarowych?
- Czy można zmienić termin wyjazdu po zakupie biletu?
- Czy doliczamy prowizję za bilet autokarowy?
- Zgubiono bilet autokarowy, co zrobić?

Na te i wiele innych pytań o busy, bilety i przewozy autokarowe znajdziesz odpowiedź na stronie pomocy.


Odpowiedzi na pytania o bilety autokarowe

Przewozy autokarowe - poradnik podróżnika

Zakup biletu na przewóz busem lub autokarem to nie wszystko co jest potrzebne, aby rozpocząć podróż. Warto przeczytać krótki poradnik podróżnika. Zawarte w nim informacje pomogą uniknąć niemiłych niespodzianek.


Poradnik podróżnika busem i autokarem
Podróżujesz bez karty płatniczej?
Otwórz konto w banku online!
Karta płatnicza za 0 zł
WYSZUKIWARKA PRZEWOZÓW AUTOKAROWYCH

Naszą misją jest pomoc w znalezieniu najszybszego i dogodnego połączenia pomiędzy wieloma krajami w całej europie. Przygotowane wyszukiwarki przewozów autokarowych dostępne na naszej stronie ułatwią znalezienie połączenia, godziny odjazdu i przyjazdu busów oraz autokarów międzynarodowych.  Wyszukiwarka połączeń autokarowych i busów została opracowana z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań Klienta. Ułatwiamy podróżowanie na trasach krajowych i międzynarodowych od 2009 roku.

ATUTY ZAKUPU BILETU AUTOKAROWEGO NA NASZEJ STRONIE

- bogata oferta przewoźników w jednym miejscu, brak konieczności przeszukiwania wielu stron
- możliwość zakupu biletu przez na autokar przez internet w dowolnym miejscu
- możliwość dokonania zmian terminu wyjazdu w przypadku zakupu biletu na naszej stronie
możliwość zwrócenia biletu kupionego na naszej stronie
- zapłatę za bilet można dokonać nie tylko kartą płatniczą ale także bezpośrednio z konta bankowego bez posiadania karty płatniczej
- nie doliczamy żadnych prowizji za usługę rezerwacji przejazdu i sprzedaży biletu autokarowego
- honorujemy wszystkie zniżki na przejazd akceptowane przez przewoźników

Przewozy autokarowe, busy, bilety - Wiadomości i aktualności

Dreamliner dłuższy od poprzednika
dodano: 02.10.2013, 22:12
Najnowszy, przedłużony samolot Boeing 787 Dreamliner wykonał pomyślnie swój pierwszy próbny lot, który trwał 5 godzin. Taką informację przekazali przedstawiciele koncernu Boeing.

Samolot wystartował z lotniska Paine Field w Everett, w stanie Waszyngton. Podczas lotu sprawdzano zachowanie się samolotu w powietrzu oraz jego wszystkie systemy pokładowe. Samolot wylądował na należącym do koncernu lotnisku Boeing Field położonym na południe od Seattle.

Start i lądowanie samolotu Boeing 787-9), były transmitowane bezpośrednio w internecie przez koncern Boeing.

Przedłużona o 6 metrów wersja Dreamlinera będzie mogła zabierać 40 pasażerów więcej i latać na dłuższych dystansach niż jej poprzednik noszący nazwę 787-8.

Pierwsze samoloty typu 787-9 mają wejść do służby w połowie 2014 roku. Nowozelandzki przewoźnik Air New Zealand ma otrzymać te samoloty jako pierwszy.

Mając na uwadze trudności, opóźnienia i niepowodzenia, jakie towarzyszyły debiutowi poprzedniego modelu samolotu Dreamliner 787-8, nowy model Dreamlinera będzie obserwowany ze szczególną uwagą - przewiduje analityk rynku lotniczego Scott Hamilton

Obecnie eksploatowany model Dreamlinera wszedł do służby pod koniec 2011 roku co było znacznym opóźnieniem względem planów. Samolot okazał się pechowy i od początku prześladowały go liczne usterki, w tym awarie akumulatorów grożące pożarem na pokładzie. Na początku 2013 roku wydano czasowy zakaz lotów tych samolotów.

Dotychczas dostarczono 84 Dreamlinery 14 przewoźnikom lotniczym na świecie. Wśród których znalazł się również polski LOT. Boeing ma zamówienia na 852 kolejne samoloty Dreamliner. Samolot jest bezpośrednim konkurentem Airbusa A350.
[powrót]